EGLUTĖS

Kas?

Projektas „Eglutės” – tai nuo 2010 metų vykstantis socialinis projektas, skirtas išpildyti vaikų iš socialiai remtinų šeimų, vienišų senolių ir beglobių gyvūnų Kalėdinius norus.

Kada?

„Eglutės“ įgyvendinamos kalėdiniu laikotarpiu.

Kaip?

Iniciatyva „Eglutės” ypatinga tuo, kad prisidėti prie jos gali visi geros valios žmonės. Prieškalėdiniu laikotarpiu arkikatedros, verslo centrų ir kitų įmonių Eglutės puošiamos ne tik žaisliukais, bet ir kalėdiniais troškimais tų, kuriems labiausiai reikia šilumos ir gerumo. 2020 metais dėl COVID-19 ir pasikeitusių sąlygų mūsų projektas išsiplėtė į internetinę erdvę. Nuo šiol norus kalėdiniu laikotarpiu galima rasti ir projekto internetiniame puslapyje www.projektaseglutes.lt

Kokie rezultatai?

Projektas auga kasmet. 2018 metais mums pavyko išpildyti 140 svajonių, 2019 metais – 219 svajonių, o 2020 metais pasiekėme rekordinį rezultatą – išpildėme 414 svajonių! Projekto sėkmę skaičiuojame ne tik skaičiais, bet ir žmonių šypsenomis bei šiluma. Visas įdėtas pastangas atperka nesuvaidintai nubraukta senolės ašara, plati vaiko šypsena ir laimingo šuns vizginama uodega.

ROTARY AKADEMIJA

Kas?

Rotary Akademija yra nuo 2008 metų vykstanti savanoriška profesinės mentorystės programa. Pozityvūs ir sėkmingi gyvenimo pavyzdžiai leidžia optimistiškai žvelgti į savo galimybes, jas patikrinant realybės testu. Tai žinodami, Lietuvos Rotary klubų nariai, verslo lyderiai bei geriausi įvairių veiklos sričių profesionalai, sukaupę verslo, profesinę ir, svarbiausia, gyvenimišką patirtį, tiesia pagalbos ranką jaunuoliams (nuo 16 iki 29 metų), nusprendusiems pradėti naują savęs atradimo etapą.

Kokie rezultatai?

Kasmet Kauno Rotary akademijoje sudalyvauja 15-20 jaunuolių. Čia jauni žmonės auga, ieško ir siekia. Čia kuriami planai, dalinamasi idėjomis ir nebijoma iššūkių. Čia studentai su mentorių pagalba projektuoja savo karjerą. Čia atrandami ne tik autoritetai, tačiau ir ilgos bei sėkmingos kelionės bendrakeleiviai.

Kaip?

„Rotary Akademijoje“ vadovėlių neskaitysite. Čia, kartu su mentoriumi, ieškosite atsakymų į rūpimus klausimus. Ar į juos bus atsakyta, priklausys nuo pastangų, tačiau pažadame, kad bus verta!

Kada

Rotary akademijos atranka pradedama kiekvienų metų rudenį, o oficialus mentorystės terminas tęsiasi nuo rudens iki pavasario.